До освідчення бойфренд Меган Фокс готувався дуже ретельно. Він не став купувати каблучку в іменитих ювелірних бутіках, а розробив її сам спільно з британським дизайнером Стівеном Вебстером. Не дивно, що перстень запаморочливо дорогий. Його оцінюють у 50-75 тисяч доларів – до двох мільйонів гривень!

Важливо Меган Фокс виходить заміж за Колсона Бейкера

Як виглядає каблучка Меган Фокс

Створюючи каблучку для майбутньої дружини, 31-річний Колсон Бейкер використав тренд останніх двох років. Він додав два камені до 2,5 каратів кожен – смарагд і діамант, які відповідають їхнім знакам зодіаку. Вони мають огранювання "груша" й закріплені на магнітних шипах.

На думку музиканта, каблучка символізує "дві половинки однієї душі, утворюючи темне серце", яке є їхньою любов'ю.

Каблучка Меган Фокс від Колсона Бейкера / Фото з інстаграму ювеліра

"Він хотів щось оригінальне та значуще як для Меган, так і для нього самого. Він дав мені багато матеріалу в майже ліричній формі. Я використав це, щоб створити дві каблучки, які стають однією. Можливо, це найромантичніша історія, з якою мені доводилося працювати", – зізнався Стівен Вебстер у коментарі Vogue.

Радимо дізнатися Гучне розлучення, наркотики та амулет з кров'ю: історія кохання Меган Фокс і Колсона Бейкера

Каблучка на заручини Меган Фокс і Колсона Бейкера й справді вийшла дуже символічною. Однак це не єдиний оригінальний аксесуар у колекції пари. Музикант носив амулет з краплею крові акторки. Перед тривалим розставанням вона нібито поділилася з ним не хустинкою, як прийнято, а своєю ДНК.