Не встигли відійти від пісні Майлі Сайрус Flowers, як артистка презентувала новий альбом Endless Summer Vacation. Туди увійшла вже знаменита пісня Flowers та новий трек Island, пише 24 Канал.

Дивіться також Після відведення з фронту і повернення на сцену: "Антитіла" завершили перший тур по Європі

У треку Island Майлі Сайрус роздумує, чи то вона застрягла на острові, чи опинилася в раю. Та зізнається, що мріє про кохання. Уривок цієї ліричної та романтичної пісні артистка опублікувала в тіктоці. За недовгий час ролик зібрав понад 5 мільйонів вподобань, а серед коментарів – безліч компліментів від українців.

Шанувальники з України хвалять артистку за її нову творчість та помічають щось особливе у звучанні Майлі. Іноземні фани погоджуються, бо вважають, що саме зараз – ера Майлі Сайрус.

  • "Боже, які у неї пісні пішли. Мед для вух";
  • "Щось змінилось в її піснях і вони такі душевні";
  • "Пісня засідає в голові. До глибин душі";
  • "Боже, в ній так змінилося все. Насолода слухати";
  • "Цей альбом унікальний за своїм звучанням, за влучністю текстів, він точно буде легендарним".

Майлі Сайрус – Island: слухайте онлайн

Українці фанатіють від Майлі Сайрус

Пісня Майлі Сайрус захопила музичні чарти в Україні. Трек Island перебуває на першому місці рейтингів Apple Music, iTunes, Shazam, Deezer. Водночас композиція не займає таких лідируючих позицій в жодних інших країнах.


Майлі Сайрус – у топі чартів / Скриншот з сайту

Island захопив ще й український тікток, де безліч відео під цей аудіозапис. Під нього знімають відео у стилі лайфстайл, розповідають про ситуації з життя, готують улюблені страви та роз'яснюють переклад треку. Українці навіть жартують, що Майлі Сайрус, схоже, буде дуже здивована, якщо побачить ці відео під її трек.

У мережі вважають, що композиція настільки запала в душу, бо має цікавий текст та приємний мотив. Багатьом пісня нагадує інші треки, а рядки "застрягла на острові" нагадують про війну та вимушений переїзд в інші країни.