Телеведуча опублікувала нове інстаграм-сторіз, де висловилась щодо свого вчорашнього допису та гнівної реакції українців на нього. Вона пояснила, що мова була зовсім не про Юрія Горбунова.

Дивіться також Країні не вистачає дронів, – Кондратюк закликав Горбунова не брати в держави 33 млн на серіал

Маша Єфросиніна відповіла на критику

Єфросиніна пояснила, що мала на увазі. Вона просила фанів не вимагати від неї коментарів у будь-яких ситуаціях, що стають масово обговорюваними в мережі.

Та від**іться ви від мене з тим Горбуновим. Ця людина припинила особисто для мене своє існування ще у 2021 році. Я писала про те, що якщо ви виборюєте свою правду, ви злі на щось, не треба постійно потребувати тих самих проявів від мене у кожному такому випадку,
– написала ведуча.

"Бо це для мене, як і для всього нашого суспільства прямий шлях до тотального психологічного захворювання. А я його вже бачу, торкаюся та відчуваю".

Маша Єфросиніна додала, що має свої емоції, своє життя, обов'язки та справи з дітьми. Також ведуча зізналась, що її стосунки з Тимуром зараз проходять чергове випробування.

Чому я вас не цікавлю як людина, а лише як об'єкт, який треба роз*бати, коли вам хочеться, щоб я поводилась так само, як зле вам? Люди, шановні, молю, думайте, а не додумуйте! Нам всім п*зда з таким ставленням одне до одного,
– підсумувала телезірка.


Маша Єфросиніна відповіла на критику / Фото з інстаграм-сторіз

Нагадаємо, у вчорашньому дописі Маша Єфросиніна не згадувала імені Юрія Горбунова, але нагадала, що має чітку позицію – не брати участь у публічних сварках. "Я буду висловлюватися лише тоді, коли відчую, що це щось змінить, а не просто додасть шмат лайна на вентилятор, щоб всі коментуючи задовольнились, а преса настрочила заголовків", – писала ведуча.

Та шанувальники розкритикували її: запідозрили у спробі виправдати колегу, та заперечили її словам про "внутрішні срачі". У мережі вважають, що потрібно висловлювати свою позицію та доносити до влади або публічних осіб їхні помилки.