На відміну від старшої доньки Маші Єфросиніної Нани, Олександр не уникає камер і радо постає на публіці з зірковою мамою. Їхні спільні світлини часто з'являються у профілі ведучої, однак у день народження вона присвятила сину особливий допис.

Читайте також Зламався скутер: донька Олі Полякової зупинилася посеред водойми

Знаменитість опублікувала нове фото, на якому задумливий Олександр позував сам. Цей кадр якнайкраще демонструє внутрішній світ хлопчика, адже за словами Єфросиніної, він чуйний і добрий.

Хлопчик наш любий, ти найкращий! Нехай чуйність, тонкість і неосяжна доброта будуть дороговказними зірками твого життя, а не випробуванням! З днем народження, мій Олександре,
– написала Маша Єфросиніна.

Ведуча додала, що 7-річний Олександр – "найніжніший і найуважніший син", "вірний брат і друг", "найкращий партнер по танцях" і позитивний хлопчик, який "помічає радість у дрібницях".

Як Маша Єфросиніна святкує день народження сина

У день народження сина Маша Єфросиніна відклала роботу й проводить час з ним. Усією сім'єю вони відправились на ферму під Києвом, адже Олександр, який раніше мріяв одягнути поліцейську форму, хоче стати фермером.

"Поліцейський наш попросив подарувати йому на день народження справжніх курку та півня. Сказав, що продовжує бути поліцейським, але готовий розширити свої обов'язки в цьому житті й стати фермером-поліцейським. Ми перебуваємо на величезній фермі – мацаємо, так би мовити, наше покликання", – розповіла Єфросиніна в інстаграм-сторіс.

Нові фото Маші Єфросиніної з сином

Син Маші Єфросиніної Олександр / Фото з інстаграму ведучої

Маша Єфросиніна з сином і племінниками / Фото з інстаграму ведучої

Маша Єфросиніна з сином у Туреччині / Фото з інстаграму ведучої

Син Маші Єфросиніної з песиком / Фото з інстаграму ведучої

Як сина Маші Єфросиніної вітають її зіркові друзі:

  • Юрій Горбунов: "Сашуня, вітаємо! Будь щасливим";
  • Ксенія Мішина: "З днем народження";
  • Христина Решетник: "Вітаємо з іменинником";
  • Надія Матвєєва: "З днем народження. Нехай втілюються мрії та життя буде прекрасною пригодою".