П'ятий сезон оновлених "Танців з зірками" вражає помпезністю – постановки, спецефекти, склад журі й ведучих зіркового балкона. Не меншої уваги заслуговують вбрання Іванни Онуфрійчук, Катерини Кухар, а в 3 випуску ще й Маші Єфросиніної, яка поділяла з учасниками хвилювання під час виставлення оцінок.

До теми "Танці з зірками 2021" 3 випуск: заворожуюча хайтарма від Джамали та булінг у соцмережах Харлан

Образ Маші Єфросиніної на "Танцях з зірками"

Для появи на зірковому балконі ведуча обрала сукню, яка ідеально відповідає стилістиці ювілейного сезону – темно-фіолетового кольору. Це вбрання довжини максі з довгими рукавами й закритим декольте. У ньому Маша Єфросиніна виглядала максимально жіночною та витонченою.

Усе завдяки приталеному силуету, який підкреслив талію, і паєткам, котрі переливались під світлом софітів. До того ж свій образ ведуча довершила сережками-кільцями з камінням. Тож блиску було хоч відбавляй.

Волосся Єфросиніна зібрала в низький ошатний хвіст, а чубчик вклала рівно. Вечірній макіяж зі стрілками й темними тінями став фінальною деталлю неймовірного look.

Маша Єфросиніна на "Танцях з зірками" / Фото з інстаграму ведучої

Маша Єфросиніна на "Танцях з зірками" / Фото з інстаграму ведучої

Маша Єфросиніна на "Танцях з зірками" / Фото з інстаграму ведучої

Варто зазначити, що ведуча голдруму на "Танцях з зірками" Іванна Онуфрійчук також підбирає фантастичні вбрання для прямих ефірів. У 1 випуску вона з'явилась у сукні від Dior з об'ємною вставкою у формі серця на декольте.