MARUV, справжнє ім'я якої Анна Корсун, після повномасштабного вторгнення втекла з України та мовчала про війну. Нещодавно співачка випустила новий альбом Love song.

Цікаво Зрадниця MARUV змінила псевдонім та нарвалася на хейт: "Твоя країна захлинається у крові"

MARUV заспівала українською

Тепер зрадниця відзначилася черговим цинічним вчинком. Днями вона заспівала пісню For My Baby. Композицію, яка написана українською мовою, MARUV присвятила 1-річному сину.

У тексті артистка заспівала про "волю роду" та "свободу народу". Також у колисковій є побажання зростати в щасті й обіцянки охороняти сон.

MARUV присвятила сину колискову українською мовою: відео

Невідомо, чому запроданка наспівує своєму сину перед сном українську колискову. Адже вона сама виступає перед росіянами у закордонних клубах.

Де зараз MARUV

  • В жовтні 2022 року зірка вперше розсекретила свою локацію. Тоді вона постила свої фото з Туреччини, куди втекла з чоловіком.
  • Гастролерка заявила, що з нею та її дитиною все добре і вона перебуває у безпечному місці. Після того вона не відповідала, де перебуває.
  • Проте днями в мережі з'явилася інформація, що артистка повернулася чи готується до повернення на російську сцену. Чому MARUV вирішила перебратися до країни-агресорки – невідомо.
  • Нагадаємо, що раніше українська ведуча Катя Осадча послала MARUV слідом за російським кораблем та сказала віддати український паспорт.