Як подружжя повідомило у своїх соцмережах, 20 років тому вони вперше сходили на побачення. Відтоді пара не розлучалася.

Цікаво Найбільший урок: зірка фільму "Сутінки" Тейлор Лотнер розкрив несподівані подробиці шлюбу

Цукерберг з дружиною святкують річницю

Дружина Цукерберга Прісцилла Чан поділилась архівним фото з чоловіком. Вона показала, як пара виглядала близько 20 років тому.

20 років від нашого першого побачення. Він усе ще постійно змушує мене сміятися, і нам ніколи не бракує шалених пригод. А тепер у нас три маленькі леді,
– підписала знімок Прісцилла.


Марк Цукерберг з дружиною / Фото з її фейсбуку

Марк Цукерберг на своїй сторінці також поділився архівним знімком та розповів, як вони познайомились.

"Ми зустрілися на прощальній вечірці, які мої друзі влаштували для мене в коледжі, коли думали, що мене збираються вигнати зі школи. Я запросив її на побачення, але сказав їй, що нам потрібно скоро піти, оскільки у мене залишилося лише кілька днів. Пізніше я заснував Facebook, ми одружилися, а тепер маю трьох чудових дівчат. Оце так шалена поїздочка", – написав підприємець.


Марк Цукерберг з дружиною / Фото з його фейсбуку

Що відомо про стосунки подружжя

  • Марк Цукерберг Прісцилла Чан познайомилися у 2003 році на під час навчання у Гарварді. У 2012 році вони одружилися.
  • У 2015 році у подружжя народилась донька Максима. Тоді на честь її народження вони пообіцяли поступово віддати 99% своїх акцій Facebook, щоб зробити світ кращим. На той час цю суму оцінювали у 45 мільярдів доларів.
  • Через два роки сім'я поповнилась другою дитиною – на світ з'явилась донька Августа. Цьогоріч у березні вони втретє стали батьками – у Марка й Прісцилли народилась донька Аврелія.