Така дуетна композиція вийшла неймовірно емоційною. Музиканти зазначають, що хотіли створити трек, який буде надихати людей не застрягати у старих відчуттях.

Цікаво Тіна Кароль презентувала альбом "Красиво": новий сценічний образ співачки

Я з Вовою знайома ще зі студентських часів. Тому, коли він запропонував спільний трек, я підозрювала, що має бути круто. Коли ж почула пісню, то відразу погодилася, бо це мій вайб і вона мене зачепила за живе. Напевно, головною причиною нашої колаборації є музика та чесний меседж, який, я впевнена, дійде до кожного серця,
– поділилася MamaRika.

VovaZiLvova додав, що давно не було пісень про любов, які б по-справжньому вражали. Також він подякував колезі за співпрацю.


VovaZiLvova / Фото пресслужби

Артисти не лише записали хіт, а й зняли надзвичайно чуттєву відеороботу. Режисер кліпу Олександр Швець вирішив показати внутрішній світ людини з розбитим серцем: "Найчастіше, коли нам розбивають серце, єдиною реальністю стає внутрішній світ, в якому співрозмовниками є лише негативні емоції. Ми боремося з ними, занадто прив'язуємось до них. Інколи програємо їм і вони поглинають нас. А інколи, знаходимо в собі сили і відпускаємо. Не бійтеся відкривати своє серце, скільки б разів його не розбивали".

MamaRika та VovaZiLvova – "Серце стукає, стукає, стукає": дивіться відео онлайн