Виконавиця весь вільний від роботи час проводить з сином. Коханий дав їй можливість відпочити від насичених буднів і провести час наодинці.

Дивіться також ONUKA пояснила, чому переїхала з Києва ближче до кордону з Білоруссю

MamaRika відпочила без сина і чоловіка

У сторіс зірка розповіла, що мала вирушати на короткий відпочинок з чоловіком і сином, але Сергій влаштував їй сюрприз і відпустив саму. Цілий день MamaRika провела у відпочинковому комплексі недалеко від Києва. Артистка насолодилася смачним сніданком, поніжилася у білосніжному ліжку та побувала в SPA. Такий день перезавантаження був дуже необхідний.

MamaRika показала фото в купальнику й підкреслила, що їй не подобається те, наскільки худа. Через постійний стрес під час війни виконавиця дуже схудла. Зараз працює над тим, щоб набрати вагу.

Вже ввечері до MamaRika приєдналися син і чоловік. Давід грався на великому ліжку, радів такому проведенню часу. Сама ж співачка зізнавалася, що за цей день дуже скучила за сім'єю. Вона звикла постійно бути поруч з рідними, тому їх дуже бракувало.

Відпочинок MamaRika / Скриншоти інстаграм-сторіс співачки

Під час війни знаменитості рідко відправляються на відпочинок. Цього року популярними серед туристів є українські Карпати, а також відпочинкові комплекси, що розташовані неподалік від дому. Та все ж є зірки, які від лютого були за кордоном не лише з благодійними концертами, а й у відпустках:

  • співачка Злата Огнєвіч влітку відпочивала у Греції;
  • блогерка Даша Квіткова разом з сином літала на море у Хорватію;
  • інстаграм-блогерки, а саме: Наталі Литвин, Тетяна Самбурська, Таня Парфільєва, Даша Квіткова, Анна Притула та Даша Квіткова кілька днів провели в Парижі;
  • дружина Віктора Павліка – Катерина Реп'яхова з сином і мамою відпочивала в Ізраїлі, а тепер полетіла на море в Єгипет.