Наприкінці вересня принцеса Євгенія повідомила про радісну подію у королівській родині – ще одна внучка Єлизавети ІІ виходить заміж. Її обранцем став італієць Едоардо Мапеллі Моцці. Через національність мільйонера, який стане чоловіком Беатріс, західні ЗМІ розповсюджували неправдиву інформацію щодо місця проведення весілля.

Читайте також: Принцеса Беатріс заручилась: що відомо про внучку Єлизавети ІІ

Мовляв, через поважний статус відомого італійця святкування може відбутися на його батьківщині. Проте мама новоспеченої нареченої заперечила всі чутки у своєму коментарі, який дала іноземному виданню на червоній доріжці British Film Institute.

Журналісти запитали ексдружину принца Ендрю, чи ймовірний варіант проведення весілля в Італії, на що вона чітко відповіла, що ні.

Це (весілля принцеси Беатріс, – LifeStyle 24) може відбутися тільки у Великобританії,
– заявила Сара Фергюсон.

Після чого додала, що вона дуже рада за свою доньку і її заручини з Едоардо, адже вона знає її коханого з дитинства. 59-річна мама принцеси Беатріс зізналася, що рідний брат її майбутнього зятя є її хрещеним сином. Саме тому вона добре знає Едоардо Мапеллі Моцці з дитинства і була щаслива слідкувати за тим, як розвивалися їхні стосунки.


Принцеса Беатріс з нареченим Едоардо / Instagram / @edomapellimozzi

Що відомо про стосунки принцеси Беатріс і Едоардо Мапеллі Моцці? Як повідомлялося у західних ЗМІ, новоспечені наречені були знайомі ще з раннього дитинства. Однак романтичні стосунки у них зав'язалися після весілля рідної сестри Беатріс, Євгенії.
На момент близького знайомства зі старшою донькою принца Ендрю Едоардо був заручений з іншою жінкою, яка два роки тому народила йому сина Вулфа. Жінка дізналася про зраду батька своєї дитини з газет, після чого фанати очікували на скандал від Єлизавети ІІ. Однак пізніше її внучка знову і знову з'являлася на публіці в компанії заможного італійця.
Приблизно через рік стосунків принцеса Беатріс отримала пропозицію вийти заміж і заявила про весілля.
Варто додати, що донька принца Ендрю не входить до п'ятірки перших спадкоємців, тому вона не потребує дозволу від королеви на шлюб з розлученим чоловіком.