Уже після новорічних свят принц Гаррі та його вагітна дружина Меган оселяться подалі від своїх родичів. За словами представників Кенсінгтонського палацу, пара прагне розпочати самостійне життя. Окрім цього, інсайдери розповіли, що між двома внуками королеви Єлизавети ІІ – Вільямом та Гаррі – виникли непорозуміння, відтак герцог Сассекський не хоче жити по сусідству зі своїм братом.

Читайте також: Єлизавета II запросила маму Меган Маркл відсвяткувати Різдво разом

Водночас про самостійне життя пара поки може тільки мріяти. Все тому, що разом із герцогами Сассекськими у Віндзорі оселиться мама Меган Маркл – Доріа Редлан. 62-річна американка кілька місяців тому переїхала з Лос-Анджелеса до Лондона, щоб підтримати свою доньку у нелегкий час. Тепер же, коли Меган очікує на появу первістка, її мама не планує покидати зірку, а всіляко допомагатиме їй у підготовці до пологів та догляді за немовлям.

Як повідомляє The Daily Mail, герцоги Сассекські самі запросили Дорію переїхати разом з ними у новий маєток.


Принц Гаррі та Меган Маркл житимуть разом з мамою екс-акторки / The Knot News

Нагадаємо, що в переддень весілля Меган Маркл представила свою маму королеві Єлизаветі ІІ та принцу Філіпу. Перед весіллям герцогиня Сассекська провела ніч окремо від свого нареченого. У її номері готелю залишилась мама Доріа Редлан. Окрім цього, американка супроводжувала Меган Маркл перед церемонією вінчання. До вівтаря акторку повів батько принца Гаррі – принц Чарльз.