У Барселоні розташований один з найважливіших світових центрів з вивчення підводної фауни Середземного моря. Це найбільший в Європі акваріум, який так і називається – Акваріум Барселони. Найдовший у світі підводний скляний тунель, океанаріум з 4,5 мільйонами літрів води і понад 11 тисяч морських тварин – пропустити все це не могли Вєрка Сердючка і її мама під час зйомок тревел-шоу "Орел і Решка. 10 років".

Читайте також Бедуїни і гостинність: чим Йорданія вразила Надю Дорофєєву і Володимира Дантеса

Тим більше, в Акваріумі Барселони на риб можна не тільки дивитися через скло, але і поплавати разом з ними — навіть з акулами! Щоправда, це задоволення коштує недешево – 150 євро з людини. Але для суперзірки з безлімітною золотою картою це не перешкода! Тому безстрашна мама Сердючки пірнула назустріч пригодам.

Я – жінка-екстрим, жінка-вамп, тому мені нічого не страшно! Я б там плавала і плавала – не такі ці акули й страшні, милі рибки, плавають собі, та й все. Вони не чіпають мене, я їх,
– посміялась із розваги мама Вєрки Сердючки.

Весь цей час Сердючка спостерігала за мамою по ту сторону акваріумного скла. Втім, турбувалася вона не за маму.

"Переживаю за акулу! Я дуже люблю тварин, а мама так надушилася в duty free, що я думала, у акул буде шок", – кумедно зазначила артистка.

Що відомо про випуск шоу із Сердючкою і мамою?

  • Варто додати, що українська зірка Вєрка Сердючка (Андрій Данилко) та її мама (Інна Білоконь) знялись в одному із випусків "Орла і Решка" разом з Вірою Брежнєвою.
  • Випуск із зірками вийшов на телеекранах 17 квітня.
  • Там глядачі побачили, як українки підкорюють іспанську Барселону.