На своїй фейсбук-сторінці Ольга Михайлівна активно поширює дописи про українських військових, більша частина з яких, зазвичай, стосується історій з "Азовсталю". Каже, що, їй дуже шкода хлопців.

Читайте повністю Він би вже був хтозна-де, – відверте інтерв’ю мами Кузьми Скрябіна про можливу долю сина і війну

Все виглядає так, що "відстрілюють" найкращих. Там є люди різних професій, а їх відстрілюють... Путін своєю чергою пригнав навіть не другий сорт, а десь четвертий-п'ятий. Лише послухати, як вони говорять зі своїми мамами – це просто жах! Настільки страшно було б з ними зіткнутися… Я не знаю, як би довелось з цими людьми співіснувати – це потрібно було б десь тікати. Просто орда. Недарма ми їх назвали "орками",
– переконана мама Андрія Кузьменко.

Щодо того, чи вірила вона у повномасштабний наступ росіян, то каже, що так. Вона готувалась до цього, проте жахливі події легше було переживати, коли разом з нею була вся її сім'я.

"Ми готувались до цього. А коли всі разом були тут, то знали, який жах твориться у Києві. Добре, що Арестович тоді робив такі легкі "вкиди", якось це все згладжував. Бо якби ми знали, що там насправді твориться, то, напевно, було б дуже страшно… Всім було, знаєте, безпечніше, бо якби ми двоє були, це було б страшніше. Ми ж тоді ще у підвал спускались, який додатково вичистили. Але ось так разом ми жили до травня, десь півтора місяці", – поділилась Ольга Михайлівна.

Інтерв'ю з мамою Кузьми Скрябіна у відеоформаті: відео онлайн