У вівторок, 11 травня, Інна Петрівна Шмаренкова, мама співачки Камалії, стала жертвою ДТП не зі своєї вини. В улюблене авто жінки на швидкості в'їхав інший автомобіль.

Читайте також У співачки Адель помер батько

Дівчина, яка була за кермом машини, влаштувала скандал на місці аварії. Разом з пасажиром вона звинуватила в ДТП маму Камалії та відмовилася визнавати свою провину. Ситуацію з'ясовуватимуть через суд, а жінка вимагатиме ще й моральну компенсацію.

"За кермом була дівчина. Водійка була не одна, з хлопцем, дуже істерила. Вони мене звинуватили в тому, що я в них в'їхала, хоча очевидно, що це вони підрізали мене. Викликали поліцію, будемо подавати в суд. Вони – на мене, я – на них", – поділилася Інна Петрівна.

Додамо, зірки українського шоу-бізнесу також неодноразово ставали фігурантами аварій:

  • у січні співак Julik потрапив у ДТП в Києві. Він не впорався з кермуванням через ожеледь та в'їхав у припарковане на проїжджій частині авто;
  • у грудні 2019 року артистка Ірина Федишин потрапила в ДТП на Рівненщині. В автомобіль зірки влетів пасажирський бус. На місце події викликали швидку, а сама вона всю ніч провела в лікарні. Усе обійшлося травмами середньої важкості і шоком