23 квітня 2021 року популярній американській моделі Джіджі Хадід виповнилося 26 років. З днем народження зірку привітали безліч зіркових колег та найближчі родичі.

Радимо прочитати День народження Джіджі Хадід: 8 стильних образів молодої матусі, які вам сподобаються

Йоланда Хадід привітала доньку

Телезірка оприлюднила на особистій сторінці зворушливий допис, де показала багато архівних фото Джіджі з дитинства. На знімках мама із донькою купаються, катаються на конях й літають на повітряній кулі.

Також Йоланда присвятила Джіджі чуттєві слова, де наголосила, що неймовірно пишається нею. Й додала, що онучка Хаї – найцінніший подарунок в її житті.

"З днем народження тебе, мій милий ангел... Я завжди дуже пишалася молодою жінкою, якою ти стала і я рада, що змогла супроводжувати тебе на кожному кроці свого життя, і спостерігати за тим, як ти народжуєш і сама стаєш матір'ю. Це додало слову "гордості" зовсім інше значення. Ти незвичайна!!! Дякую за цей найбільший подарунок, адже я не знала, як обійтися без своєї мами, але любов до Хаї пробудила в моєму серці частину, про існування якої я навіть не підозрювала", – написала зіркова матуся.

Для перегляду усіх фото гортайте праворуч:

Шанувальників Йоланди Хадід зачарувала її ніжна публікація. Вони долучилися до привітань моделі й бажають їй всього найкращого:

  • "Це так мило, з днем народження, улюблена Джіджі";
  • "Дякуємо, що принесла Джіджі у цей світ";
  • "Справді дуже мило";
  • "З днем народження твою красуню, донечку Джіджі";
  • "З днем народження Джіджі, любимо тебе".