17 серпня Андрію Кузьменку виповнилося б 54 роки. У Львові в цей день проведуть концерт, щоб вшанувати пам'ять артиста.

Важливо "У нього не було зірковості": яким згадують Кузьму його колеги у переддень народження

Концерт "Шампанські очі 2.0"

Проєкт "Шампанські очі" вже став культовим. Відомі українські артисти виконують легендарні пісні гурту "Скрябін", які незмінно залишаються актуальними. Цього року хіти виконуватимуть найкращі голоси Львова: Віктор Винник, Зіновій Карач, Павло Пігура, Андрій Капраль, Давід Меладзе та зірки проєкту "Команда А" Андрій Заліско, Андріана, Андрій Князь, Артур Боссо та Анна Добриднєва. Це відбуватиметься у супроводі симфонічного оркестру під керівництвом Богдана Мочурада.

"Атмосфера, насичена енергетикою музиканта, пісні якого знають різні покоління, а творчий шлях був яскравим і по-справжньому унікальним! Гарантовано затишний захід для сім'ї, друзів та закоханих. Вечір, на який не соромно прийти з дітьми та батьками. Тож не баріться, бо квитків на всіх не вистачить", – кажуть організатори.

Захід проведуть під егідою Львівської обласної військової адміністрації. Частину вторгованих коштів передадуть на потреби ЗСУ. Проте квитки у партер були продані задовго до концерту, тож організатори VINIL Concert agency відкрили продаж додаткових квитків у фан-зону. Придбати квитки на концерт ви можете за посиланням. Для тих, хто не може прийти на концерт, буде доступна онлайн-трансляція на сторінці організатора.


У Львові відбудеться концерт до дня народження Кузьми / Фото пресслужби