Громадськість звикла бачити королівську родину в скромному вбранні та розкішних капелюхах. Однак родичі монарха часто залишають в архівах знімки, на яких вони виглядають, як і звичайнісінькі британці.

Читайте також: Єлизавета ІІ розмістила знімок з Меган Маркл у своєму кабінеті: фотофакт

Наразі рідкісні фото належать асистенту Скотта – Джуді Аппелбі. Понад 4 тисяч унікальних світлин вміщені у спеціальний архів митця, передає The Daily Mail. На фотокартках видно молодого принца Чарльза, який під час карнавалу заглядається на оголених танцівниць в Бразилії. Окрім цього, перед камерою Джона Скотта позувала королева Єлизавета ІІ та принцеса Діана.

Відомо, що всі знімки були зроблені з 1950-их років до 1980-их. Тоді фотограф Джон Скотт отримав унікальний доступ до королівської родини, яка мешкала у Віндзорі. Чоловік супроводжував королеву, принца та принцес в офіційних поїздках та під час буденних розваг. Відтак фотограф без ретуші показав, як живе королівська родина.

За інформацією ЗМІ, колекцію королівських фото виставлять на аукціон 14 червня. Експерти припускають, що за унікальний архів власник світлин отримає не менше 13,5 тисяч доларів.


Принци Едвард та Ендрю поруч з Єлизаветою ІІ


Королева Єлизавета ІІ, 1950 рік


Принцеса Анна


Принц Чарльз


Єлизавета ІІ та принц Філліп на кінних перегонах


Принц Чарльз та його сестра Анна


Королівський відпочинок


Королева Єлизавета ІІ


Британський монарх на кінних перегонах


Принцеса Діана на поштових марках


Королева Єлизавета ІІ


Одне із захоплень королеви


Щасливе подружжя – принцеса Діана та принц Чарльз


Відпочинок принца Чарльза на карнавалі


Принц Чарльз та його чарівна дружина Діана