У Великобританії подейкують, що королева Єлизавета ІІ має неприязнь до новоспеченої невістки Меган Маркл. Про це свідчили і форма звернення до акторки, і навіть серйозний погляд на наречену під час весілля з принцом Гаррі.

Читайте також: Психолог пояснила лютий погляд Єлизавети II на весіллі принца Гаррі та Меган Маркл


Королева Єлизавета ІІ під час весілля принца Гаррі та Меган Маркл

Однак, всупереч усім чуткам, у королівській родині немає один до одного ворожнечі. Це продемонструвала Єлизавета ІІ, яка замінила портрет своєї доньки Анни з її чоловіком Тімоті Лоуренсом на спільне фото внука Гаррі з його обраницею – американкою Меган Маркл, повідомляє The Daily Mail.

Читайте також: Чому Єлизавета ІІ по-різному ставиться до обраниць внуків: офіційне пояснення

Знімок помітили журналісти під час візиту політика Джорджа Брандіса у Букінгемському палаці. Єлизавета ІІ, за традицією, зустріла гостя в своєму кабінеті. Однак під час офіційної розмови журналісти, звернувши увагу на маленький столик в приміщенні, побачили зміну фото.

За інформацією західних ЗМІ, королева часто змінює місце розташування фотографій, однак залишає їх всі в кабінеті. Відтак появу нового знімку не беруться трактувати навіть палкі прихильники королівської родини. Варто зазначити, що це перше фото Меган Маркл у Букінгемському палаці.


Перше фото Меган Маркл в Букінгемському палаці