Після святкування Нового року в родинному колі за щедрим столом Лілія Ребрик повертається у форму. На особистій сторінці в інстаграмі вона показала фото зі спортзалу та зізналась, що для неї 4 січня – це вже третій розвантажувальний день. Потрудитися ведуча вирішила перед різдвяними святами та новою порцією релаксу.

Читайте також У блискучій сукні: Лілія Ребрик показала пристрасний танець з чоловіком – відео

Лілія Ребрик захопила шпагатом у спортзалі

Разом з чоловіком Андрієм Диким зірка вирушила в спортзал. Для тренування вона обрала сірі лосини, світлу футболку та яскраво-рожеві кросівки. Волосся Лілія Ребрик зібрала у хвіст, а обличчя залишила без макіяжу.

Так, ведуча виконала кілька вправ на прес і для сідниць та продемонструвала "своє коронне" – поздовжній шпагат, яким раніше підкорила шанувальників. Вона наголосила, що після застіль займатися спортом просто необхідно, адже навіть після простих вправ тіло обов'язково скаже вам "дякую".

"Моя особиста порада: у перші дні після святкового релаксу не надто перенапружуйтесь на тренуваннях, все має бути в розумних рамках. Сподіваюсь, прес ще кожному під силу, не потонув він там у салатах?" – пожартувала Лілія Ребрик.

Для перегляду відео гортайте вправо

У коментарях фоловери засипали актрису компліментами:

  • Ви велика молодець;
  • Молодчина;
  • Чудовий початок року;
  • Ви велика молодець. Я вами пишаюся. Це просто неймовірно, такий шпагат;
  • Ого, яка розтяжка.