Після святкування Нового року Лілія Ребрик пропонує розважитись танцем. Вона, як і завжди, поділилась новим роликом на своїй сторінці в інстаграмі, у якому пристрасно танцює з чоловіком Андрієм Диким.

Читайте також У святковій сукні: Лілія Ребрик зачарувала новорічним образом – фото

Нове відео Лілії Ребрик

Перед камерою зірка позувала в блискучій блакитній сукні з торочками на тонких бретелях довжини максі. Вона вдало підкреслювала бездоганну фігуру телеведучої та ідеально підходила для танцю. Невеликий розріз сукні до колін додавав відео особливої перчинки. Аутфіт доповнювали золотисті сережки-підвіски.

Лілія Ребрик вклала біляве волосся звичними локонами та розпустила його. Образ акторки завершував гарний макіяж. Вона підкреслила очі чорними стрілками, а губи нафарбувала рожевою помадою.

На відео знаменитість танцювала з чоловіком – хореографом Андрієм Диким. Вони показали дві версії ролика: звичайну та уповільнену, щоб кожен міг вивчити рухи та повторювати за зірковим подружжям.

"Розвантажувальні дні. День другий. Супчиком підбадьорились? Сьогодні пропоную розтрусити всі салати-шоколади-бутерброди! Біжіть танцювати! Від нас із Андрієм Диким традиційно – дуже простий танець, який легко повторити кожному", – написала Лілія Ребрик.

Для перегляду відео гортайте праворуч: