Чимало матусь виїжджають за кордон, щоб народжувати у безпеці. Лілія Ребрик зізналась, що навіть не мала думок покидати Україну.

До слова Лілія Ребрик оголосила про вагітність: перші фото з животиком

Де буде народжувати Лілія Ребрик

Я тут, на своїй рідній землі з рідними людьми. Для мене це дуже важливо. Це те, що дає мені сили. Я хочу народжувати тут. Зараз немає правильних і неправильних рішень. Кожен робить так, як вважає за потрібне і як відчуває. І це є правильне рішення. Я відчуваю, що моє серце тут. Хочу бути тут разом зі своїми рідними,
– відповіла акторка.

Зараз Лілія Ребрик разом з сім'єю живе за 50 кілометрів від Києва – на заміській дачі, яку купила з сім'єю кілька років тому. Облаштування території, піклування про неї, дає спокій як раніше, так і під час війни.

"Повертатися в місто я поки не готова: у Києві ми живемо на 22 поверсі, і, чесно, в мені є страх високого поверху, хоча раніше здавалося, що високий поверх і великі вікна – це гарно. А тепер навпаки хочеться бути мати менше вікон і бажано ще підвал. Відчувати під ногами землю. Наша дача зі своїм городом та фруктами дуже відволікає, гріє. У природи свої плани на життя", – вважає телеведуча.


Лілія Ребрик з сім'єю / Фото з інстаграму Лілії Ребрик

Лілія Ребрик вагітна втретє

Лілія Ребрик та Андрій Дикий познайомилися у 2011 році на проєкті "Танці з зірками". Тоді між ними виникла симпатія, а потім і кохання.

Цього самого року пара одружилась. Вже у серпні 2012 року подружжя вперше стало батьками. Лілія народила доньку Діану. У квітні 2018 року на світ з'явилася їхня друга донечка Поліна. Тепер подружжя очікує поповнення – вони стануть багатодітними батьками.