Успішна українська телеведуча Лілія Ребрик проводить зимові свята тільки в родинному колі. Новий рік зірка відсвяткувала з чоловіком та доньками. Днями вона відправилась з ними в Чернівці до батьків. Акторка показала чуттєве сімейне фото у своєму інстаграм-блозі.

Дивіться також Лілія Ребрик повернулась у спортзал після свят і захопила шпагатом: фото

Нові фото Лілії Ребрик із сім'єю

Телеведуча поділилась зворушливими світлинами. Уся сім'я позувала біля різдвяної ялинки, що виблискувала яскравими вогнями. Лілія Ребрик тримала в руках кульку та сиділа біля батьків Віри та Івана. А вони ніжно обіймали онучок: 2-річну Поліну та 8-річну Діану.

Лілія Ребрик постала перед камерою у світло-коричневому спортивному костюмі. Вона розпустила біляве волосся, а на обличчі зробила легкий макіяж. Чоловік телеведучої, Андрій Дикий, у той момент робив знімок. Але зірка поділилась фото, де разом з сім'єю позує і він. Не залишили вдома і собаку Діксі, яка теж присутня на світлині.

"Зустріч з батьками – це завжди тепло, затишно та смачно", – написала Лілія Ребрик під фото. Прихильники під дописом висловили позитивні враження від кадрів:

  • "Які красиві фото";
  • "Найкраща сімейна традиція! Здоров'я вашим батькам";
  • "Які ви прекрасні";
  • "Щаслива сім'я, навіть собачка усміхається! Щастя вам і сімейного благополуччя";
  • "Ви такі всі позитивні, дивлячись на вас і душа радіє, щастя і здоров'я вам в Новому році, нехай все буде чудово!", – написали в коментарях.

Лілія Ребрик
Лілія Ребрик з родиною / Instagram / @lilia.rebrik


Андрій Дикий з родиною / Instagram / @lilia.rebrik