Лілія Ребрик після тривалого перебування на карантині повернулася до гастрольного життя. Зірка виступить разом із колегами у Національному українському академічному драматичному театрі ім. М. Заньковецької з виставою "Жінка над нами".

Дивіться також Лілія Ребрик поділилась романтичним кадром з чоловіком: фото зірки в блакитній сукні

Лілія Ребрик позувала на тлі Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької. Перед виступом вона прогулялася засніженими вуличками Львова.

Зимовий образ Лілії Ребрик

Акторка постала перед камерою у чорних шкіряних лосинах та червоній куртці з хутром на капюшоні. Волосся знаменитість заховала під куртку та одягнула на голову шапку червоного кольору. На руці в неї була велика срібляста сумка.

На обличчя Лілія не наносила косметику. Вона щиро усміхалася та раділа такому моментові. Ребрик продемонструвала не лише яскравий, а й теплий аутфіт, у якому вкотре показала бездоганний зовнішній вигляд.


Лілія Ребрик у Львові / Фото з інстаграму Лілії Ребрик

Лілія Ребрик про гастролі у Львові

Акторка наголосила, що для неї та колег гастролі – це щастя: "А ще й зараз, коли ми так обмежені у подорожах, інше місто – це фактично неприпустима розкіш. Я вже не вперше у Львові, але цього разу по-особливому відчуваю "зміну картинки" зі звичного Києва на затишний Львів. Тим більше, що це ще й перші гастролі за весь карантинний рік. Як добре, що ця місія дісталася саме місту Лева!".

Акторка зізналася, що любить аромат кави у повітрі, неповторну архітектуру, вузькі вулички, бруківку, незабутній вигляд з ратуші та театральні сцени.