Напередодні зимових свят знаменитості згадують приємні миті з дитинства, новорічних виступів. До числа цих зірок приєдналася Лілія Ребрик. Вона опублікувала декілька кадрів на особистій сторінці в інстаграмі.

Дивіться також Лілія Ребрик зачарувала мережу ніжним образом у рожевій сукні: фото

Лілія Ребрик в костюмі Снігуроньки

Акторка показала, як виступала у дитинстві та в дорослому віці. Їй неабияк личить костюм Снігуроньки. Артистка зазначила, що їй дуже пощасливо, адже зіграти роль цього новорічного персонажа мріє кожна дівчинка.

"Сніжинка, зіронька, зайчик, сніговик… А мені в дитинстві пощастило, адже я одразу зіграла роль Снігуроньки. Мрія всіх дівчаток у мене здійснилася швидше, ніж я встигла цього забажати! І "слід" Снігуроньки за мною довго тягнувся. Я грала цю роль у садочку, у школі, в інституті. Навіть, коли розпочала роботу в театрі, то все одно була Снігуронькою на сцені Молодого театру, в Українському домі та в Палаці Україна", – поділилася Лілія.

Ребрик також запитала своїх підписників, ким їм пощастило побувати на зимових святах, а також поцікавилася, чи збереглися у когось костюми з тих часів.

Для перегляду фото гортайте праворуч

Народна улюблениця в дописі зізналася, що останнє фото їй надіслали шанувальники і запитували, чи це справді вона. Лілія подякувала за те, що нагадали їй той прекрасний час. У коментарях фоловери висловлюють компліменти Ребрик.

  • Наша найгарніша Снігуронька!
  • Красуня!
  • Чарівна Снігуронька!