За словами віце-губернатора області Василя Кічеджі (відповідальний за культуру Санкт-Петербурга), наразі відповідних документів ніхто не отримував.

Все розглянемо. Наразі ніяких документів не надходило. Кажуть, нібито там тисячі підписалися. Коли прийдуть — все розглянемо. Ми готові розглянути усі документи, які нам надійдуть, адже зараз це тільки одні розмови,
— сказав він.

Читайте також: Горшок: смерть короля-анархіста…

Водночас, в інтернеті фани гурті розпочали збір підписів за встановлення пам’ятника Горшеньову у санки-Петербурзі. Наразі під електронним звернення підписалися більше 33 тисяч людей.

Нагадаємо, 19 липня у будинку під Санкт-Петербургом, який Горшеньов орендував разом із своєю дружиною Ольгою, лідер "Короля и Шута" помер.

Вокаліст панк-рок-гурту "Король і Шут" Михайло Горшеньов помер від серцевої недостатності, це — офіційна версія, повідомив представник гурту.

Спершу повідомлялося, що Горшеньова поховають на Богословському кладовищі у Санкт-Петербурзі, його тіло кремують, як він і заповідав.

Канал НТВ підтвердив кремацію тіла музиканта і додав, що з волі самого Горшеньова рідні виконали його останню волю і розвіяли прах.