Лідерка відомого гурту KAZKA поділилась роздумами про Харків, де народилась і виросла. Вона розповіла, що навіть після жорстоких обстрілів місто живе.

Дивіться також З сиренами, вибухами та руїнами: KAZKA випустила пісню про те, що Україні не окей

Олександра Заріцька розповіла про рідний Харків

Мене звати Саша, і я народилася і виросла у прекрасному Харкові, на вулиці Чернишевська, 78, у самому центрі, поруч із площею Поезії. Які красиві там будинки! Скільки снарядів влучили у них з моменту початку війни?
– написала співачка.


Олександра Заріцька в дитинстві / Фото з інстаграму

Олександра розповіла, що в дитинстві разом з сестрою вона ходила в місцеву бібліотеку й читати комікси. Улюбленим заняттям було ходити у парк ім. Горького на прогулянку та куштувати піцу в одному з закладів. Щоправда, окупанти обстріляли цей парк безліч разів.

"Маленькими, коли ми мали кишенькові гроші, разом із сестрою ми також відвідували книгарню BOOKS на вулиці Сумській. Туди нещодавно влучив снаряд… Навесні у Харкові цвіли магнолії, здається, на вулиці Дарвіна. А коли погода геть була теплою, ми сідали на велики і їхали аж до Саржиного Яру, до джерела".

Мій прекрасний Харків! Місто вільних, талановитих людей! Попри зруйновані долі й будівлі, Харків живе! Ресторанчики готують піцу, люди прибирають вулиці й висаджують крокуси. Бо життя триває! І все буде Україна!
– підсумувала Олександра Заріцька.


Харків до бомбардувань / Фото з інстаграму


Харків до і після бомбардувань / Фото з інстаграму