Про це співак розповів в ефірі ранкового шоу на 24 каналі. Він зазначив, що у кожному населеному пункті люди позитивно реагували та підтримували співака.

До теми Лідер гурту "СКАЙ" потрапив до Книги рекордів України

За словами Собчука, велика кількість людей на дорозі при таких масштабних переїздах з міста в місто – це досить небезпечно.

Технічно інфраструктура є не дуже безпечною для того, щоб великій колоні рухатись швидко. Це 150 – 170 кілометрів в день. Це досить небезпечно,
– заявив артист.

Однак це не означає, що не варто займатись спортом. Просто необхідно продумувати поїздку. "Повинен бути супровід. У мене лише був супровід поліції, коли я заїжджав в місто", – наголосив Собчук.

Під час велотуру були концерти

Собчук жодного разу не погодився їхати певну відстань автомобілем, хоча йому це пропонували. Паралельно з артистом їхав бус, у якому везли його речі.

Я їхав без речей, це давало мені динаміку і швидкість. З речами я б не зміг долати таку відстань за день,
– зазначив артист.

"Я постійно спішив. Проблема навіть не у відстані, а в часі. Я був прив'язаний до таймінгу, до концертів. Приїхав на точку, зафіксувався, стрибнув у бус – поїхали до військовослужбовців. Виступили, повернулися на точку і поїхали далі", – розповів Собчук.

Зараз він і сам не розуміє, звідки брав стільки енергії, адже навіть не відпочивав.

Інтерв'ю з Олегом Собчуком на 24 каналі: дивіться відео