Вокаліст гурту вперше порушив мовчання стосовно війни в Україні та поділився, що його серце розбите, але він сподівається, що ще залишилися росіяни, які відчувають те саме, що й він. Щоправда, британський вокаліст, на жаль, не знає, що після своїм мовчанням впродовж останніх п'яти тижнів і звірських вбивств в Україні, зокрема на Київщині, вони вже висловили свою позицію.

Читайте також Кров застигає в жилах: "Антитіла", Могилевська шоковані кадрами з Бучі та інших міст Київщини

"Війна повністю розбила мені серце. Я думав, що згодом зможу підібрати потрібні слова, але не можу. Мені так відчайдушно сумно за прекрасну Україну та український народ. Спогади, які ми розділяємо, так багато значать для мене. Для тих у Росії, хто все ще може читати це, я знаю, що ви, напевно, відчуваєте те ж саме. Повідомлення в соцмережі не зможе передати весь той щоденний жах і не відображає глибокої печалі, яку я відчуваю. Я думаю про всіх людей, яких зустрів на своєму шляху, і щодня сподіваюся, що настане мир. Я люблю всіх вас", – написав Тео Хатчкрафт.


Вокаліст гурту Hurts висловив підтримку Україні / Фото з інстаграму виконавця

Додамо, що інший вокаліст гурту Hurts – Адам Андерсон не коментував війну в Україні.

  • Чоловічий гурт Hurts є одним з найпопулярніших у Великій Британії та світі. Хлопці об'єднались у 2009 році та випустили чотири успішних студійних альбоми. За 13 років своєї кар'єри вокалісти мали 15 концертів по всій Україні.