Лідер гурту "Друга Ріка" Валерій Харчишин з початку повномасштабного вторгнення вивіз дітей та колишню дружину за кордон. Але під час благодійного туру він зміг побачитись з нащадками, про що розповів журналістам 24 каналу.

До теми "Їх можна зрозуміти": як Валерій Харчишин ставиться до чоловіків-зірок, які виїхали за кордон

Чи бачився Валерій Харчишин з дітьми

Музикант зізнався, що благодійні концерти в Європі були ще й нагодою побачити своїх синів. Це було для артиста важливішим, ніж негатив через те, що він покидає Україну на певний час. Він на кілька годин заїхав до дітей та прогулявся з ними на майданчику.

Буду відвертим, що це була ще одна причина, чому ми погодилися на такі концерти. З одного боку, ми вважали, що нас проклянуть ті, хто залишилися в Україні. Казатимуть, що ми поїхали в Європу. А з іншого боку, я дуже хотів побачити своїх синів. Мені вдалося на кілька годин заїхати до них, поговорити, погуляти на дитячому майданчику,
– зізнався Валерій Харчишин.

Артист додав, що під час прогулянки з дітьми бачив лише українців: "І на майданчику були лише українці. Я чув лише українську мову. Дівчата підходили, питали, чи можна сфотографуватися. Я відповідав: "Звичайно, можна!". Вони також запитували, чи не боїмося ми, що нас проклянуть. Я казав: "Ні, бо робимо свою справу, збираємо гроші, повернемося в Україну в будь-якому випадку".

Інтерв'ю з Валерієм Харчишиним у відео: дивіться онлайн