До рук Лесі Нікітюк втрапив ексклюзив від світових зірок – Анджеліни Джолі та Бреда Пітта. Про це українська ведуча та блогерка розповіла за лаштунками проєкту "Де логіка?".

До теми Зірки, які вирішили стати виноробами

Учасник гурту KADNAY Діма Каднай назвав Лесі Нікітюк дату, а ведуча знайшла фото у своєму телефоні за цей день та розповіла про те, чим вона тоді займалась. Випадково співак вгадав момент, коли телеведуча саме куштувала вино, яке випускають під брендом Бреда Пітта і Анджеліни Джолі. Українка розповіла про дегустацію напою.

У мене тут винчик, фруктова нарізочка і сир. Ось так виглядає вино з особистого виноградника Бреда Пітта й Анджеліни Джолі. Воно лише з’явилося в Україні, і мені одразу презентували цю пляшку. Це Miraval,
– розповідає ведуча.

Проте "експертна" оцінка Лесі Нікітюк виявилась невтішною: вино їй не надто смакувало, хоч його й виробляють з виноградників колишнього подружжя Джолі і Пітта. Вона також з прикрістю пригадала, що їй принесли лише пів пляшки вина, а отже – хтось вже його спробував і також залишився незадоволений, зізналась телеведуча.

Що відомо про вино Пітта і Джолі

Бред Пітт та Анджеліна Джолі наважилися здійснити давню мрію та випускати власне вино у 2011 році. Тоді вони придбали маєток Miraval площею 500 гектарів, у якому, до речі, згодом й одружилися. А вже за рік вони презентували перший реліз – 6 тисяч пляшок Miraval Rose 2012, які розлетілись всього за 5 годин! Тому й не дивно, що одним зі спірних питань при розлученні Бреда Пітта і Анджеліни Джолі був маєток з цими виноградниками.


Бред Пітт на власних виноградниках / Фото WineSpectator