Вже цієї п'ятниці, 18 грудня, глядачі "Холостячки" дізнаються, кого з чоловіків обрала Ксенія Мішина і з ким продовжить будувати стосунки поза межами проєкту. На особистій сторінці в інстаграмі в сторіс виконавиця Оля Полякова розповіла свої враження від першого сезону реаліті-шоу.

Дивіться також У сріблястій мінісукні: Оля Полякова підкорила розкішним образом – фото

Полякова про шоу "Холостячка"

Оля зняла декілька коротких роликів поки стояла у заторах дорогою додому. Зірка зізналася, що вже встигла подивитися увесь сезон "Холостячки" і їй сподобалося. Артистка рада, що такий проєкт стартував на українському телебаченні.

Зазначимо, що до шоу "Холостяк" Оля ставиться досить критично. Вона вважає, що боротьба жінок за серце одного чоловіка є неприродною, а у "Холостячці" якраз чудово демонструють реалії життя.

"Я подивилася "Холостячку" і мені сподобалося! Переглянула весь сезон. Ви пам'ятаєте, як я висловлювалася про "Холостяка". Обурювалася, що це дискримінація, чому жінки воюють за одного чоловіка. А ось у "Холостячці" все навпаки. І в природі все так само відбувається, як у цьому реаліті-шоу. Олені б'ються на рогах за самку, тигри, леви і навіть орангутанги. Тому що всі вони борються за продовження роду. Так і повинно бути. Чоловіки також мають боротися за одну жінку", – поділилася думками Полякова.

Також знаменість звернулася до телеведучої та блогерки Лесі Нікітюк. Оля наголосила, що Леся має стати головною героїнею другого сезону "Холостячки".

Оля Полякова висловилася про "Холостячку": дивіться відео онлайн