Про це повідомляють у Us Weekly.

Про роман співачки з її агентом, співробітником фірми The Creative Artists Agency, стало відомо ще минулої зими. І хоч пара зустрічається менше року, чутки про її заручини вже неодноразово з’являлись у таблоїдах.

Читайте також: Леді Гага показала, як розважається зі своїм коханим: гарячі фото

Вперше закохані потрапили в об'єктиви папараці лише декілька місяців тому. Саме тоді, за інформацією інсайдерів, Крістен Карина зробив пропозицію за всіма правилами, попередньо попросивши у батька Гаги дозволу одружитися з нею.


Крістен Карина і Леді Гага

Леді Гага прийняла пропозицію руки і серця від свого обранця, однак з весіллям закохані не поспішають: зараз вони цілком зосереджені на стані здоров'я співачки.


Крістен Карина і Леді Гага

Нагадаємо, що в серпні 2017 року Леді Гага відправилася у світовий тур Joanne. Співачку нещодавно госпіталізували з сильним болем. Спочатку співачка скасувала кілька концертів, а згодом Леді Гага скасувала увесь тур. Згодом стало відомо, що після Леді Гага піде зі сцени у творчу відпустку, коли вона повернеться на сцену знову – наразі невідомо. Зараз співачка поступово повертається до свого звичного життя.

Читайте також: Леді Гага вразила відвертою розповіддю про свою хворобу

До слова, Леді Гага ще не була одруженою. Вона більше п'яти років зустрічалася з актором Тейлором Кінні, і в 2015 році погодилася стати його дружиною. Але в липні минулого року, так і не зігравши весілля, стосунки в парі завершилися.

У своєму біографічному фільмі Леді Гага згадувала, що вона давно почуває себе неймовірно самотньою.