Про це поділилася Гага в Instagram.

"Я завжди була чесною щодо моїх фізичних та психічних проблем. Витратила роки. Щоб знайти їхню суть. Це складно і важко пояснити, і ми намагаємося зрозуміти це. Коли я стану сильнішою, коли я буду готова, то розповім вам свою історію глибше", – поділилася зірка із своїми прихильниками.

Леді Гага відзначила, що хоче зробити це не лише для того, щоб підвищити обізнаність до проблеми, а й допомогти тим, хто так само як вона страждає від подібних психологічних і фізичних хвороб. Раніше повідомлялося, що зірка має постравматичний стресовий розлад і хронічну фіброміалгію.

"Я користуюся словом "страждаю" не тільки тому, що травми та хронічні болі змінили моє життя, але тому, що вони не дають мені жити нормальним життям. Вони також заважають мені робити те, що я люблю найбільше у світі: співати для моїх прихильників", – зізнається артистка.

Леді Гага пояснила, що наразі мусить бути під наглядом медиків.

Співачка наразі перебуває у світовому турі Joanne. Після цього туру Леді Гага піде зі сцени у творчу відпустку, коли вона повернеться на сцену знову – наразі невідомо.

Як відомо, співачку нещодавно госпіталізували з сильним болем. Через це Леді Гага скасувала концерт у Бразилії.