Це вже вдруге співачка скасовує концерт через хворобу. Напередоді, Леді Гагу госпіталізували перед концертом в Монреалі (Канада). Лікарі діагностували у співачки респіраторну інфекцію і ларингіт після концерту під дощем в Нью-Йорку.

Читайте також: Lady Gaga і її самотність: Netflix випустить зворушливий фільм про поп-співачку

"Бразилія, я так засмучена, що так погано себе почуваю і не зможу приїхати на фестиваль Rock in Rio. Я б зробила все, що завгодно, щоб потрапити туди, але зараз я зобов'язана подбати про своє тіло і здоров'я. Я прошу вашого милосердя і розуміння і обіцяю, що повернуся і скоро виступлю для вас. Мені дуже шкода, я так сильно вас люблю", – повідомила співачка в соцмережах.

Пізніше Леді Гага додала ще один пост з поясненням.

"Мене відвезли в лікарню, це не просто біль в області тазостегнового суглоба або м'язова втома, мене наздогнав дуже сильний біль. Але я в хороших руках з кращими лікарями. Будь ласка, не забудьте про мою любов до вас. Я бережу вас в своєму серці, я люблю вас", – пояснила Леді Гага.

Співачка наразі перебуває у світовому турі Joanne. Після цього туру Леді Гага піде зі сцени у творчу відпустку, коли вона повернеться на сцену знову – наразі невідомо.


Світове турне Lady Gaga – Joanne