Переможець проєкту "Холостячка" та головна героїня шоу розповіли, як вони намагалися приховувати стосунки від прихильників. Ксенія Мішина та Олександр Еллерт поспілкувалися з Катею Осадчою в програмі "Світське життя".

Цікаво Ксенія Мішина та Олександр Еллерт відпочивають в Буковелі: яскраве відео

Ксенія Мішина та Олександр Еллерт про життя після проєкту

Від моменту закінчення зйомок "Холостячки" до його випуску в ефір пройшло 3 місяці. Увесь цей час закоханим не можна було публічно оголошувати про свої стосунки. За словами ексхолостячки, спочатку це було дуже важко.

На 3 чи на 4 день я взяла у Саші авто, тому що моє було в ремонті. Я поїхала, зробила селфі в машині, а в нього паски безпеки червоні… І все, і все це розлетілося в інстаграмі, всі одразу написали "все, це авто Саші, він переможець",
– розповіла Ксенія Мішина.

Вона додала, що згодом пара вже звикла до того, що все потрібно було робити окремо. Ксенія з Олександром вирішували, хто в який магазин повинен піти і що придбати. Також вони слідкували за тим, щоб ніхто не помітив, як вони заходять в один під'їзд, тому йшли додому з певним проміжком часу. "Ми звикли. Ми навіть зараз можемо йти – я трохи далі від нього, він починає кричати: "Чому ти так далеко?"", – поділилась Ксенія.

Варто додати, що закохані почали жити разом на 3 день після завершення шоу. Тоді Олександр теж зробив пропозицію – з'їхатися.

Ми так втомилися, що ми дуже чекали на "брудний посуд, шкарпетки". Своя така оселя, щоб нікого не було поруч, жодних інших чоловіків,
– наголосила Ксенія Мішина.

Акторка зізналась, що побут не зміг вбити романтику в почуттях. Утім, вони ще її до кінця не відчули, адже зараз Ксенія Мішина активно займається іншим проєктом.

Дивитися інтерв'ю Олександра Еллерта та Ксенії Мішиної на "Світському житті" онлайн: