Крістен Стюарт зіграє принцесу Діану

Днями Крістен Стюарт взяла участь у записі шоу Джиммі Кіммела, повідомляє People. Актриса не оминула питань про майбутній фільм "Спенсер", зйомки якого розпочнуться у січні 2021 року. Наразі Крістен тільки готується до перевтілення у Леді Ді та зізналась, що ознайомлюється з її біографією.

Дивіться також 5 фейків про королівську сім'ю, які показали в 4 сезоні "Корони"

За словами актриси, вона не пам'ятає принцесу Діану, оскільки на час смерті представниці монархії була ще занадто маленькою. Однак Крістен Стюарт згадала, як з батьками дивилась новини та бачила неймовірну кількість квітів та людей біля воріт Букінгемського палацу.

Я ніколи не бачила стільки людей в одному місці. Я була дуже маленькою і не знала, що відбувається. Але зараз важко не відчувати себе її захисником. Вона була такою молодою, – зазначила Крістен Стюарт.

Наразі ж актриса бере приватні уроки у викладача, щоб мати британський акцент, як у принцеси. Крістен Стюарт не приховувала, що ажіотаж щодо персони Леді Ді її трішки лякає, адже хейтери готові критикувати її роботу ще до старту зйомок проєкту.

Цей акцент лякає, та і весь ажіотаж, бо люди знають Діану. Її голос такий виразний і особливий. Зараз я працюю над ним і вже маю свого тренера з діалектів та вимови,
– розповіла Крістен Стюарт.

Актриса зізналась, що, як і весь світ, переглянула 4 сезон "Корони". У стрічці роль Діани зіграла британка Емма Коррін, тому Крістен Стюарт з цікавістю стежила за її грою. На відміну від колеги, актриса покаже останні дні життя Леді Ді, а тому у фільмі "Спенсер" вона красуватиметься з пишною зачіскою, яку тоді обирала принцеса. Крістен пожартувала, що її тонке волосся не годиться для цього, відтак автори стрічці замовлять перуки, які допоможуть їй перевтілитись у свою героїню.

Що відомо про фільм "Спенсер"

Вперше про нову роль Крістен Стюарт стало відомо у червні 2020 року. Тоді автори фільму "Спенсер" заявили, що актрису затвердили на проєкт та на початку 2021 року почнуть зйомки стрічки.

Цікаво Архівне фото принцеси Діани опублікували перед прем'єрою "Корони"

Фільм покаже останні дні життя принцеси Діани, коли вона зрозуміла, що її шлюб з Чарльзом остаточно зруйнований. Тому, згідно з анонсом, глядачі побачать переживання Леді Ді, її розпач та силу духу, що допомагає подолати труднощі.

"У фільмі я покажу життя принцеси Діани уподовж всього лише 3 днів. І це насправді поетичне уявлення того, що вона могла відчувати в цей час. Ми не будемо давати нових фактів з деталями. В нас немає цілі нашкодити, ми також любимо її", – пояснила Крістен Стюарт, спростувавши чутки про провокаційний сценарій.