Згдно з фільмом, роман принца Гаррі та Меган Маркл почався задовго до моменту, коли Гаррі зустрів Меган. Принц закохався в Маркл (а точніше, в її персонажа Рейчел Зейн), побачивши актрису в телесеріалі "Форс-мажори". Про це повідомляє Кеті Ніколл, біограф королівської сім'ї.

Читайте також: Меган Маркл вагітна від принца Гаррі, – ЗМІ

"Принц закохався в Рейчел Зейн за два роки до того, як вперше зустрівся з Меган – про це мені розповіла його подруга. Одного разу вона вечеряла з Гаррі й запитала, кого він вважає ідеальною жінкою, на що Гаррі відповів: "Меган Маркл з Форс-мажорів", – повідомила вона.

Через роки спільний друг Гаррі і Меган, нарешті представив один одному майбутніх коханих.

"Меган жартувала, була впевненою, рішучою і не ніяковіла того, що спілкується з принцом. Він здався їй досить милим", – стверджує біограф.

Західні ЗМІ стверджують, що підготовка до заручин Принца Гарі з актрисою Меган Маркл вже розпочалася. Для прикладу, актриса відмовилася від зйомок у восьмому сезоні "Форс-мажорів" і переїхала в Кенсінгтонський палац. Джерела близькі до пари стверджують, що про весілля пара оголосить тільки в наступному році, ймовірно, весілля відбудеться на початку літа 2018 року.