Те, що британська королівська сім'я досі дотримується консервативних правил, запроваджених ще в минулому столітті, знає кожен. Особливу увагу родина монарха приділяє народженню дитину, тому Меган Маркл, яка очікує на появу первістка, змушена буде слідувати багатьом правилам.

Читайте також: Меган Маркл зачарувала елегантним вбранням на урочистому відкритті "Ігор нескорених": фото

Як повідомляє The Sun, герцогиня не може розсекречувати стать дитини до її народження. тільки після пологів Меган Маркл та принцу Гаррі буде дозволено розповісти всьому світу, хто в них народився – дівчинка чи хлопчик. Таке ж табу діє і на ім'я немовля, тому у ЗМІ тільки припускають, яким воно може бути.

Окрім цього, королівська сім'я не схвалює закордонні поїздки, якщо подружжя очікує на появу дитини. Винятком стала анонсована подорож герцогів Сассекських до країн Співдружності націй, адже про це пара повідомила за кілька місяців. Все тому, що королева Єлизавета ІІ переконана: вагітна представниця Букінгемського палацу повинна не покидати Великобританію на випадок, якщо їй знадобиться допомога медиків.


Принц Гаррі та Меган Маркл в Австралії / Getty Images

Меган Маркл змушена буде відмовитись і від традиційної в Штатах вечірки напередодні пологів. Через це так зване свято baby shower герцогиня Сассекська не зможе влаштувати за жодних обставин, адже воно вважається моветоном.

Королівська родина дуже забезпечена. Розкішне свято baby shower буде виглядати дуже недоречно. Немає нічого такого, що б вони не могли дозволити собі купити,
– пояснила знавець королівського етикету Вікторія Арбітер.

У родині британського монарха є одна вкрай важлива умова – всі представниці Букінгемського палацу повинні були народжувати немовля вдома. Однак донька Єлизавети ІІ порушила це правило, а слідом за нею і принцеса Діана.

Ймовірно, як і Кейт Міддлтон, Меган Маркл буде народжувати в лікарні Святої Марії, що в Лондоні. На пологах, за традицією, будуть не тільки лікарі, але й акушери.

Нагадаємо, Кенсінгтонський палац офіційно підтвердив чутки про вагітність Меган Маркл та зазначив, що первісток королівського подружжя з'явиться на світ весною 2019 року. За підрахунками британських експертів, Меган зараз перебуває на 3 – 4 місяці вагітності. На новину вже відреагував батько герцогині – Томас Маркл. Чоловік заявив, що його донька буде чудовою мамою.