Для герцогів Сассекських "Ігри нескорених" – знакова подія, адже саме цей захід у 2017 році принц Гаррі та Меган Маркл відвідали як пара. Окрім цього, внук королеви Єлизавети ІІ сам заснував змагання та досі не пропустив жодного з них.

Читайте також: В джинсах і сорочці: Меган Маркл відвідала відкриття "Ігор нескорених" у Сіднеї

Відтак 20 жовтня герцоги Сассекські поспішно повернулись до Сіднея, де взяли участь в урочистому відкритті "Ігор нескорених". Сотні артистів та танцівників вийшли на сцену Сіднейського оперного театру та здивували глядачів ефектними виступами. Артисти виконали й неофіційний гімн Австралії – пісню "You're the Voice" Джона Фарнема. Під час концерту принц Гаррі виступив з промовою, в якій подякував всім спортсменам, що змагаються за перемогу на "Іграх нескорених".

Варто зазначити, що королівське подружжя радо зустріли на церемонії. До важливої події для принца Гаррі його вагітна дружина ретельно підготувалась. Меган Макрл супроводжувала коханого в елегантній сукні від Стелли Маккартні та пальто від Джиліан Андерсон. Герцогиня заплела волосся в стильну зачіску, залишивши одне хвилясте пасмо. Ефектний макіяж завершив look дружини британського принца.


Меган Маркл на відкритті "Ігор нескорених" / Getty Images


Принц Гаррі та Меган Макрл / Getty Images


Церемонія відкриття "Ігор нескорених" / Getty Images


Герцоги Сассекські в Австралії / Getty Images

Що таке "Ігри нескорених"?Це не просто світові змагання, а престижний конкурс для військових, які захищали свої країни під час різних війн та військових операцій. У 2014 році їх заснував британський принц Гаррі. Сам військовий королівського війська, він хотів тим самим підтримати військових і показати світу справжніх героїв.

У 2018 році здобувати перемогу вирушили 15 українських військовослужбовців. Їм доведеться змагатися в легкій атлетиці, плаванні, веслуванні на тренажері, пауерліфтингу та велоспорті.