Королева Ранія ще з часу коронації Абдалли ІІ стала народною улюбленицею. Її Величність почала впроваджувати освітні та соціальні проєкти, які і досі допомагають жінкам. Особливу прихильність людей королева отримала завдяки частим візитам у йорданські міста, де вона на практиці перевіряє дієвість запроваджених нею ідей.

Читайте також: Секрети стилю та успіху королеви Йорданії

У понеділок, 16 вересня, чарівна Ранія здійснила черговий офіційний вихід. Королева відвідала представниць племені Балкаві. Зустріч відбулась у їхній спільноті, розташованій у столиці Йорданії, Аммані. Та хоч деталі їхнього спілкування поки залишаються у секреті, весь світ із захватом розглядає перші знімки, опубліковані на офіційній сторінці Ранії.

Для особливого виходу Її Величність обрала розкішну червону сукню, прикрашену чорною геометричною вишивкою. Вбрання мало широкі рукави та вільний крій. Струнку талію Ранія підкреслила ремнем та доповнила ефектний образ туфлями на підборах і лаконічними прикрасами.


Королева Йорданії Ранія / Фото: Facebook / @queenrania

Як відомо, це не єдина вишиванка у гардеробі королеви Йорданії. На офіційні зустрічі чи національні свята вона полюбляє одягати сукні з орнаментами або ж блузи, доповнюючи їх класичними спідницями або штанами. Таким чином королева Ранія на власному прикладі демонструє, що національне вбрання може виглядати стильно і сучасно.

Читайте також: Топ-7 вишиванок у гардеробі королеви Йорданії


Йорданська королева у вишитій сукні / Фото: Facebook / @queenrania


Королева Ранія в Аммані / Фото: Facebook / @queenrania


Її Величність Ранія / Фото: Facebook / @queenrania