Після того, як королева Ранія вийшла заміж за монарха, одразу ж почала виконувати свою роботу на почесному посту. Її Величність не тільки підтримує свого чоловіка під час офіційних заходів та поїздок, але й дбає про сфери освіти, здоров'я, права спільнот та молоді в країні. Відтак представниця королівської сім'ї активно бере участь у світських і наукових подіях, де демонструє ідеальний стиль та красу.

Читайте також: Секрети стилю та успіху королеви Йорданії

Варто зазначити, що королева Ранія – яскравий приклад того, як сучасна жінка може з національного вбрання зробити стильний look. У гардеробі йорданської красуні є чимало вишиванок, які вона вбирає навіть на дуже важливі зустрічі, виглядаючи розкішно у такому одязі.

Візит до міста Аджлун

Під час чергової поїздки до йорданського міста Аджлун королева Ранія запланувала зустріч з місцевими жительками, які якраз готувались до Рамадану. На таку особливу зустріч Її Величність вбрала оксамитову сукню-вишиванку з яскравим орнаментом, чим приголомшила віх учасників заходу.

Читайте також: Йорданська королева Ранія відверто розповіла, як святкуватиме день народження


Королева Йорданії / Facebook / @QueenRania


Її Величність Ранія / Facebook / @QueenRania

Поїздка до Нідерландів

Не менш ефектним був образ королеви під час поїздки до Нідерландів. У Лакенському палаці вона з'явилась перед власниками резиденції у чарівній вишитій сукні чорного кольору. Кольорові квіти на платті розкішно прикрасили вбрання, яке вже назвали одним з найефектніших образів.

Варто зазначити, що вишитий орнамент не тільки оздоблював верх сукні, але й рукава. Поздовжні лінії з квітів підкреслили струнку фігуру королеви Ранії.


Королева Ранія вбрала вишиту сукню на офіційну зустріч / Getty Images


Розкішна королева Ранія

Читайте також: Топ-5 найефектніших образів розкішної Меланії Трамп

Офіційне фото з королем Абдаллою ІІ

Для привітання свого чоловіка – короля Абдаллу ІІ – з днем народження чарівна Ранія обрала спільне фото, яке вважається одним з офіційних знімків королівського подружжя. На світлині королева позує перед камерою в ефектній чорній сукні з яскраво-червоною вишивкою. Ідеальна укладка волосся та макіяж з акцентом на очі підкреслили природну красу дружини йорданського монарха.

Не менш ефектно виглядала й інша чорно-червона вишиванка королеви, яку вона вбрала під час зустрічі з ремісниками.

Зустріч з йорданцями

Королева Ранія – одна з тих представників королівських родин, яка не упускає можливості поспілкуватись з жителями віддалених сіл та міст. Так, для візиту до Мадабі вона обрала чарівний піджак з яскравою вишивкою. Різнокольоровий геометричний орнамент на вбранні стильно доповнював темний look королеви Ранії. Дружина Абдалли ІІ зібрала хвилясте волосся у буденну зачіску, що додало до образу легкості та невимушеності.

Зустріч з вчителями Йорданії

Освіта – одна з найактуальніших сфер, яку підтримує та контролює королева Ранія. Щороку вона здійснює десятки поїздок в різні куточки країни та намагається зарадити й вирішити фінансові проблеми, з якими стикаються вчителі у школах.

Читайте також: Не по-королівськи: Кейт Міддлтон та принц Вільям взяли участь у прибиранні пляжу

На зустріч з педагогами одного з районів Бейрута королева вбрала чорну вишиванку, яка дуже нагадувала українську. Вбрання вільного крою з білим геометричним орнаментом дивовижно підійшло чарівній Ранії.

Поїздка до села Аль-Байваса

Не всі вишиті речі в гардеробі королеви Ранії є чорними. Знана красуня має вишитий піджак, який витончено підкреслив її образ під час візиту до села Аль-Байваса.