У середу, 22 травня, король Філіп VI та його чарівна дружина Летиція святкують річницю свого розкішного весілля. Проте замість організації гучного свята Її Величність взяла участь у запланованому офіційному заході.

Читайте також: В елегантній сукні та на підборах: королева Іспанії прийшла на урочистий парад

В переддень знакової дати Летиція засвітилась на презентації "Глобальної платформи з енергетики і здоров'я", що пройшла у рамках Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я в Женеві. Поїздка супроводжувалась низкою офіційних зустрічей. Зокрема, королева Летиція поспілкувалась із Сюзанною Якоб – директором Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я в Копенгагені. Одні з найвпливовіших жінок світу обговорили соціальні питання та проблеми медицини.

Королева Летиція ретельно підготувалась до міжнародної поїздки. На презентацію вона прийшла у класичній сірій сукні та чорному подовженому піджаку. До такого класичного вбрання знаменита іспанка підібрала туфлі на підборах та лаконічні прикраси.


Королева Летиція в Женеві / Getty Images


Королева Іспанії на офіційному заході / Getty Images

Ймовірно, королева Летиція вирушила до Женеви всього на день, адже у мережі вона ніжно привітала свого чоловіка із 15 річницею їхнього весілля. Окрім цього, знаменита іспанка показала громадськості архівні фото з церемонії, які зворушили прихильників королівської родини.