Щороку в Іспанії відзначають річницю створення Цивільної гвардії. За традицією, свято супроводжується урочистим парадом у Мадриді за участю представників королівської родини.

Читайте також: У ніжній сукні з квітковим принтом: ефектний образ королеви Іспанії

2019 рік не став винятком. Під час відзначення 175-річчя з дня створення Цивільної гвардії перед іспанцями постали король Філіп VI та його чарівна дружина Летиція. Монархи привітали військових з нагоди такої дати та взяли участь в урочистостях.

Та не тільки поява представників королівської родини привернула чималу увагу журналістів до заходу. Її Величність ефектно виділялась на події завдяки своєму витонченому образу. Так, Летиція красувалась у приталеній біло-чорній сукні зі скромною зоною декольте. До елегантного вбрання королева Іспанії підібрала туфлі-човники на підборах.

Її Величність приділила велику увагу аксесуарам, обравши для публічного виходу світлий клатч та прикраси зі своєї колекції коштовностей. Зокрема, на Летиції виднілись золота каблучка та сережки у формі квіткових пелюсток.

Водночас король Філіп VI постав перед громадськістю у військовій парадній формі та білих рукавицях. Такий вибір одягу був не випадковим, адже монарх завжди приміряє його на подіях, які пов'язані із гвардією.