Єлизавета II через поважний вік все рідше з'являється на публіці. Зараз вона надає перевагу приймати гостей у Віндзорському замку, а не їздити на події самостійно.

Дивіться також Без королеви: Кейт Міддлтон з чоловіком, свекром і свекрухою побувала на службі

Новий образ Її Величності

Королева зустрілася з гаянською поетесою Грейс Ніколс, яка переїхала до Великої Британії у віці 27 років. Вона отримала Золоту медаль Королеви за поезію 2021 року.

Для зустрічі Єлизавета II обрала світлу твідову сукню бежевого кольору. Волосся вклала у фірмову зачіску, на обличчі зробила макіяж з насиченою помадою на губах. Образ Її Величності довершили сережки та намисто з перлинами. Королева щиро усміхалася, видно, що вона неабияк рада такій зустрічі.


Єлизавета II вийшла у світ / Фото з інстаграму королівської сім'ї

Нагадаємо, 7 березня британська монархиня провела особисту аудієнцію з прем'єр-міністром Канади Джастіном Трюдо. З 16 лютого королева припинила виходити у світ, адже занедужала на коронавірус. Тож ця зустріч для Єлизавети ІІ була першою після перенесеного нею COVID-19.

Текст публікації королівської сім'ї:

Сьогодні у Віндзорському замку королева вручила Грейс Ніколс Золоту медаль Королеви за поезію 2021 року.

Грейс Ніколс – гаянська поетеса, яка переїхала до Великобританії у віці 27 років. Її перша збірка поезій "Я – жінка з довгою пам'яттю" (1983) отримала поетичну премію Співдружності.

Заснована королем Георгом V у 1933 році, медаль присуджується щорічно за досконалість у поезії.

Сама медаль була розроблена покійним Едмундом Дюлаком, на одній стороні якої зображено короновану фігуру королеви, а на іншій зображено фігуру "Правди", яка "виходить зі свого колодязя і тримає в правій руці божественне полум'я натхнення". Краса є Правда і Правда Краса.