Вже за кілька тижнів TVORCHI відправляться в Ліверпуль, де цього року пройде Євробачення, тож концерт у Львові став гарячими проводами артистів. Атмосфера у залі була надзвичайною – кожна наступна пісня викликала у присутніх шквал радісних емоцій, повідомляє 24 Канал.

Не пропустіть Представниця Великої Британії на Євробаченні-2023 забула слова пісні під час концерту: відео

На концерті TVORCHI виконали свої хіти: Bonfire, Believe, Falling, #не_танцюю, "Мова тіла". А також вперше заспівали наживо нові пісні: Hidden Code, що стала саундтреком до однойменного фільму про українських IT-фахівців та Broken Heart з EP Heart of Steel, яку артисти присвятили незламності українців.

Під час треку FREEDOM про нашу волю та боротьбу за майбутнє, глядачі влаштували артистам флешмоб та підняли вгору сотні українських прапорців, чим розчулили гурт.

Творчі
TVORCHI у Львові / Фото пресслужби

Особливо яскраву реакцію в залі викликала пісня Heart of Steel, з якою TVORCHI представлять Україну в травні на Євробаченні. Вже з перших слів глядачі співали її в унісон, чим виявили неабияку підтримку артистів.

Концерт TVORCHI у Львові / Фото пресслужби

Саме відео цього моменту TVORCHI поділилися на своїй сторінці в інстаграмі після концерту, де в підписі подякували усім, хто був там, та додали, що забирають ту шалену енергетику з собою в Ліверпуль.

Для перегляду всіх відео гортайте направо: