Організатор концерту став VINIL Concert agency, де музиканти "Кому Вниз" не лише згадали про покійного бас-гітариста Сергія Степаненка, а й об'єднались навколо благодійної справи. Для 214 Окремого батальйону спеціального призначення OPFOR вдалось зібрати 48 601 гривню на тепловізор.

Цікаво Надя Дорофєєва вирушає у благодійний тур "Сенси": для кого збиратиме кошти

Ми будемо 3 грудня во славу всіх нас, заради двох миттєвостей – заради світлих очей і заради того, щоби глянути в такі рідні обличчя! З нами, до речі, буде команда Джеки, за що від нас дуже велика дяка і пошана! Зустрінемося!
– запрошував на концерт лідер гурту Андрій Середа.

Юлія Паєвська також навідалась у Львів та потішила своєю присутністю музикантів та слухачів.

Тайра
Тайра та організатори заходу на концерті "Кому Вниз" / Фото з фейсбуку Петра Луцишина

Нагадаємо, 18 листопада на 59-му році життя помер один із засновників рок-гурту "Кому Вниз", український музикант та бас-гітарист Сергій Степаненко. Його життя обірвалось після тривалого лікування внаслідок пересадки нирки.

  • Український рок-гурт "Кому Вниз" було засновано у 1988 році в Києві. Хіти гурту описували як "готичний фольк-індастріал", а творчість колективу значно вплинула на подальший розвиток київської та загальноукраїнської сцени.
  • Після повномасштабного вторгнення Росії в Україну колектив випустив кілька пісень, присвячених ЗСУ, зокрема захисникам "Азовсталі".

Кому Вниз – захисникам Азовсталі: дивитись відео онлайн