З'ясувалось, що на офіційному облікованому записі заходу поспішно поширили фотографію п'ятірки фіналісток. Крім того, результати виявилися неправильними. Організатори запевняють, що випадково переплутали імена двох фіналісток.

До теми У сукні з потужним меседжем: Ангеліна Усанова вразила вбранням у півфіналі "Міс Всесвіт–2023"

На конкурсі краси "Міс Всесвіт–2023" сталася груба помилка

В інстаграмі заходу під час оголошення п'яти фіналісток опублікували фото з Мішель Ді, яка представляє Філіппіни, та насправді не увійшла в цей перелік учасниць. Водночас на світлині не було Антонії Порсільд, яка в результаті посіла друге місце.

Справжній список п'яти найкращих учасниць: Шейнніс Паласіос із Нікарагуа. Слідом за ним йде Мішель Ді з Таїланду та Морая Вілсон з Австралії. Серед п'ятірки претенденток також були Каміла Авелла з Колумбії та Карла Гільфу з Пуерто-Рико.

Організатори конкурсу визнали помилку. Вони зазначили, що сталася прикра плутанина, в результаті якої було неправильно ідентифіковано двох фіналістів. І наголосили, що все чуло чесно й вони отримали результати одночасно з аудиторією.

Ми помилилися! Поспішаючи опублікувати наші пости під час суботнього прямого ефіру, ми випадково переплутали імена двох фіналісток. Це була звичайна помилка – ми почули ті ж самі результати в прямому ефірі одночасно з вами! Ми вибачаємося перед обома фіналістками,
– написали в соцмережах конкурсу.

Україна на "Міс Всесвіт–2023"

  • На грандіозному заході в Сан-Сальвадорі Україну з гордістю представляла модель і співачка Ангеліна Усанова.
  • Їй не вдалося потрапити у двадцятку фіналісток конкурсу. А проте, Ангеліна змогла відзначитися.
  • Вона потрапила в десятку лідерів у номінації Voice of Change, де кожен учасник мав представити відео, яке висвітлює близьку йому суспільну тему.
  • Українка у своєму ролику пролила світло на тяжке становище жінок і дітей, які були змушені покинути свої домівки внаслідок війни. Також вона згадала про тих, хто став жертвою сексуального насильства з боку окупаційних сил. Крім того, дівчина наголосила на необхідності допомоги дітям війни заради їхнього кращого майбутнього.