Це всесвітньо відомі моделі, співаки, діджеї й навіть йорданська королева Ранія, зазначає 24 Канал. Більшість з них з болем реагують на події, які зараз відбуваються в Ізраїлі.

Цікаво Не тільки Наталі Портман та Нетта Барзілай: хто зі світових зірок родом з Ізраїлю

Королева Ранія

Нинішня королева Йорданії має палестинське коріння. Ранія Аль-Яссин народилася у Кувейті у сім'ї палестинців. Раніше вона публічно підтримувала народ Палестини.

У 1991 році після війни у Перській затоці вона втекла з Кувейту і переїхала до Аммана (столиці Йорданії), де оселилися її батьки. За кілька років Ранія познайомилася з принцом Абдуллою, з яким згодом одружилася.


Королева Ранія / Фото з її інстаграму

Белла Хадід

Відома модель народилася у Вашингтоні в сім'ї американки та палестинця Мохамеда Хадіда. По лінії свого батька вона походить від Захір аль-Умарa.

Знаменитість постійно нагадує про свої корені та підтримує Палестину. Раніше Хадід зізнавалася виданню GQ, що через свою позицію вона часто має конфлікти та навіть втрачала мільйонні контракти. Поки військовий конфлікт з Ізраїлем модель не прокоментувала.

Було багато брендів, які перестали зі мною співпрацювати. Багато друзів відвернулись від мене. З деякими з них я вечеряла щоп'ятниці протягом семи років. Тепер вони не впускають мене до себе додому,
– казала Белла.


Белла Хадід / Фото з її інстаграму

Джіджі Хадід

Сестра Белли теж має палестинське коріння. Її справжнє ім'я Єлена Нура Хадід. Вона раніше відкрито підтримувала Палестину в соцмережах.

Днями модель прокоментувала палестино-ізраїльський конфлікт, який загострився кілька днів тому. Вона розповіла про жертв у війні та заявила, що терор невинних людей не узгоджується з рухом "Вільна Палестина".

Я висловлюю глибоке співчуття і відчуваю відповідальність перед своїми єврейськими друзями. Я раніше говорила, що в мене є мрії щодо палестинців, але жодна з них не передбачає ту шкоду, яку було завдано мешканцям Ізраїлю,
– написала Джіджі.


Джіджі Хадід / Фото з її інстаграму

DJ Khaled

Американський діджей, відомий під сценічним псевдонімом DJ Khaled, народився в США, але виховувався у сім'ї палестинських мігрантів.

Музикант, справжнє ім'я якого Халед Мохамед Халед, ніколи не соромився свого палестинського коріння. У 2019 році він навіть звертався до шанувальників з Близького Сходу.

Ви знаєте, що я палестинець. Моя мати з Рамалли, а батько з Мазраа аш-Шаркія. Я написав альбом Father of Asahd арабською). Близький Схід, це для вас,
– казав він.


DJ Khaled / Фото з його інстаграму

Мохаммед Ассаф

Палестинський попспівак став відомим після перемоги у другому сезоні музичного шоу Arab Idol. У 2013 році зробило його послом доброї волі миру від ООН для допомоги палестинським біженцям.

Мохаммед продовжує підтримувати Палестину у війні з Ізраїлем. Артист публікує новини з Сектору Газа та розповідає про жертв атаки.


Мохаммед Ассаф / Фото з його інстаграму