Своєю чергою Ігор Кондратюк відреагував на пропозицію від виконавця. Він закликав співака не вводити людей в оману й не "постити це лайно". Водночас й сам артист не забарився з відповіддю продюсеру.

До теми Кондратюк назвав Козловського брехуном та пояснив, чому забирає його військову зарплатню

Ігор Кондратюк відреагував на "мирову" від Козловського

Продюсер наголосив, що всі питання вже врегульовані судами й він не розуміє для чого співак обманює людей своїми публічними заявами. Наставник зазначив, що до судів Козловський "морозився, поводився неадекватно і не хотів сприймати прохань, зауважень, пересторог з нашого боку".

Що за маячню ти пишеш?.. Повторюю: питання давно урегульовано судами. Вони винесли свій вердикт щодо тебе і твоїх порушень. Не пости своє, вибач, лайно, не вводь людей в оману,
– наголосив Кондратюк.

Відповідь Віталія Козловського

Співак зауважив, що на 90% передбачав, що все саме так і буде. Віталій вважає, що Кондратюк не хоче справедливо вирішити їхній конфлікт й захистити авторські права. На його думку, це банальна помста і гординя від колишнього наставника.

Припускаю, вам просто нецікаво закрити цю ситуацію і в правовій площині, і в моральній. Бо тоді доведеться визнати, що я відповідаю за свої слова і вчинки. А ваша мета — далі мене знищувати та дискредитувати, "забуваючи" і про причини, з яких я свого часу пішов. І про мої спроби знайти консенсус всі ці роки,
– зазначив Козловський.

Кондратюк відповів Козловському
Кондратюк відповів Козловському / Скриншот

Після цього продюсер зауважив, що у правовій площині справа вже закрита судами, а моральна для Віталія закриється тоді, коли він виконає усі рішення судів.
Кондратюк відреагував на заяву Козловського
Кондратюк відреагував на заяву Козловського / Скриншот

"Мирова" від Козловського: що відомо

Через порушення авторських прав артист винен своєму продюсеру чималу суму грошей, тож Віталій запропонував йому підписати нову мирову угоду. Співак зазначив, що це не означає забути борги.

Пропозиції Віталія Козловського:

  1. Зустріч і домовленість.
  2. Сплата згідно з рішеннями суду декількома (3-4) платежами впродовж 2 років з урахуванням сьогоднішніх обставин в країні.
  3. Розв'язання питання щодо подальшого придбання прав на окремі пісні зі старого репертуару.
  4. Ми тиснемо один одному руки, вважаємо цей конфлікт вичерпаним і не повертаємось до нього.