60-річний Ігор Кондратюк вкрай різко висловлюється про всіх гастролерів з України. Такі як Лобода, Лорак померли для нього ще 8 років тому. Натомість Ольгу Сумську, донька якої досі на Росії, він засуджувати не береться. Усе тому, що, на його думку, батьки не повинні відповідати за "косяки" дорослих дітей.

Цікаво Більше не Міша Марвін: брата TAYANNA поперли з Black Star на Росії

Кондратюк дав пораду Сумській через доньку-гастролерку

Шоумен вважає, що найкраще, що може зробити народна артистка Ольга Сумська, – повністю припинити спілкування з Антоніною Паперною. Хоч як батько трьох дітей розуміє, що це непросто.

Як Сумська може відповідати за те, що робить її доця? Вона доросла, статевозріла жінка, що вона може з нею зробити? Нічого. Єдине – повністю розірвати стосунки. Але це вибір, який важко зробити,
– заявив Ігор Кондратюк.

Водночас він має надію, що старшій доньці Сумської не байдуже на війну в Україні, і рано чи пізно вона повернеться сюди з Росії. Щоправда, чи приймуть Паперну тут, Кондратюк говорити не став.

"Якщо їй болить за Україну, якщо вона відчуває себе часткою країни, де була народжена, де живе її мати з батьком, то вона, швидше за все, переїде з Росії, бо там жити неможливо", – висловився шоумен.

Ольга Сумська з доньками та мамою / Фото з інстаграму акторки

Що Ольга Сумська каже про позицію доньки з Росії

У березні Ольга Сумська заявляла, що донька Антоніна хоч і не говорить про війну публічно, але "виплакала всі сльози, всім серцем переживає за Україну". Акторка натякнула, що та мовчить, бо "тотально залежить від обставин" і нібито не може виїхати з Росії.

"Мені пишуть колеги, нехай кидає все, нехай їде. Ну казна-що. Тільки виїхати з двома маленькими дітьми, повірте, це дуже складно, практично неможливо", – сказала Сумська, але конкретної причини так і не назвала.